Önkéntes Nap a Béresben

Október 14-én hetedik alkalommal szerveztük meg, a gyerekek, szülők és pedagógusok részvételével iskolaszépítő akciónkat. Kiserdei és Keve utcai telephelyünkön összesen több mint kétszáz résztvevő festett, gereblyézett, ásott és betonozott a verőfényes szombat délelőttön.

Három tanterem, az összes kültéri pad és asztal lett újra festve mindkét helyszínen, a Kevében a mászóka alatti ütéscsillapító réteg előkészületi munkálatait lelkes apukák készítették el. Ezen kívül az őszi kerti munkálatok során az udvarok is megszépültek, a Kiserdőben fejlesztő játékok kerültek felfestésre a járdákra.

A délelőtt kiváló hangulatban telt, majd délben a megéhezett résztvevőket a Keve utcában finom bográcsgulyással vendégeltük meg.

A sok elvégzett munka mellett remek alkalom volt ez a délelőtt arra, hogy iskolánk közössége jobban összekovácsolódjon, a közös élmény, az alkotás öröme mindenkit jó érzéssel töltött el.

Köszönjük mindenkinek a lelkes részvételt!

Az Önkéntes Napról készült képeket az alábbi linken tekinthetik meg: