Madarak, fák…napja – Kiserdei Olimpia

A Dr. Béres József Általános Iskola Kiserdei Tagintézményében az idei évben is megrendeztük a Kiserdei Olimpiát. Az versenyek április vége óta zajlottak. Először a 2016 m futás volt a Duna-parton. Az iskolában bonyolítottuk le a többi versenyszámot. Utolsóként június 6-án került sor a Vízművek uszodában a 4*25 m-es váltóversenyre, Gyepes Lajos és Gyepes Ádám segítségével. (Római SE) A június 10-én rendezett Madarak-fák napi rendvényünkön volt az ünnepélyes eredményhirdetést. A díjakat Gergely István, Vaskuti István és Wladár Sándor olimpiai bajnokok adták át. Az esemény megtisztelték jelenlétükkel Kelemen Viktória és Puskás Péter alpolgármesterek, és Rádulyné Kórik Marianna a KLIK részéről. Mindenki élményekkel gazdagodva tért haza.

Képek>>>