Idősek otthonában jártak a Béres iskola diákjai

Karácsony előtt minden évben meglátogatják tanulóink a környékbeli idősek otthonát, ahol kis műsorral és ajándékkal lepik meg a lakókat. Az Ányos utcai otthonban 6. évfolyamosaink adták elő karácsonyi koncertjüket és táncukat, majd az általuk készített mézeskalácsokat adták  ajándékba a szépkorú lakóknak. Megható volt látni azt a szeretetet, amivel fogadtak minket, de a mi diákjaink szeme sem maradt szárazon.

4. d osztályos tanulóink Betlehemes műsorral kedveskedtek a Hatvany Lajos nyugdíjas otthon lakóinak, akik szintén nagy szeretettel fogadták tanulóinkat.
Képek

Köszönet a műsorokat betanító kollégáknak: Mozsár Líviának, Kincs Lászlónénak és Szabó Magdolnának, valamint tanulóinknak, akik hetekig készültek e fontos eseményre.