Fotópályázat eredménye

Az ősz folyamán fotópályázatot hirdettünk, amelynek témája a III. kerület természeti és épített értékeinek megörökítése volt. Összesen 186 fotót készítettek a pályázók, 21 felnőtt és 22 diák vett részt szebbnél szebb fotóikkal a megmérettetésen.

A zsűri tagjai – Koltai Lajos operatőr, Erdős Zsolt és Venczel Attila fotóművészek- az előválogatás során kiválasztották az 55 legszebb képet, amelyek egyben kinyomtatásra is kerültek, s megtekinthetőek az aulában. Végül a zsűri 5 diáknak és 3 felnőttnek ítélte oda a legszebb képekért járó díjakat. Gratulálunk a helyezetteknek és köszönjük minden pályázónak a részvételt!

Köszönet a zsűri tagjainak, hogy vállalták a képek szakmai szemmel történő kiválogatását és külön köszönet Jósvai Máriának, aki az egész pályázatot koordinálta és lebonyolította.

Eredmények

Diák kategória