Családi sítábor

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt iskolai sítáborunkba, a Grazhoz közeli hegyek ölelésében lévő csodaszép Koralpe-on 1535-2070 m/.

A szállás közvetlenül a pályák mellett található, 1600 méteres magasságban, Budapesttől 450 km-re.

Térítésmentes csoportos síoktatást biztosítunk a síbérlettel rendelkező iskolásoknak és a felnőtteknek is, minden nap 3 órában a kezdőtől a haladó szintig.

A helyszínen lehetőség van egyéni magyar nyelvű síoktatásra is (óvodásoknak például), külön díj ellenében. Barátok, ismerősök is csatlakozhatnak a táborhoz.

Időpont: 2018. február 28.- március 5. / 5 éjszaka/ szerdától hétfőig.

Pályaszállás!!!  Kétféle lehetőség közül lehet választani:

1. Faházban /Feriendorf Koralpe/: Családbarát 94 nm2-es, kétszintes, 8 személyes 4 csillagos házakban. Hangulatos belső kialakítás és igényes berendezés jellemzi: a földszinten előszobával, tágas amerikai konyhás nappalival /kinyitható kanapéval/, fürdőszobával. Az emeleten 3 db 2 személyes szoba valamint szaunával felszerelt fürdőszoba található. A bőséges reggelit házhoz hozzák, a vacsora a közeli vendéglőben lesz. Itt plusz költség a takarítási + rezsi díj 140 Euro/ház, ez a helyszínen fizetendő! Kaució /200 Euro/ház/, amelyet az utolsó nap visszakapnak, amennyiben nincs kártétel /helyszínen fizetendő/. Faházak korlátozott számban állnak rendelkezésre /8db/, ezért ezt a jelentkezések sorrendjében tudjuk biztosítani.
  2. Hotelben /Hotel Koralpe/: 2 vagy 4 személyes fürdőszobás, Tv-s modern szobákban. A reggelit a hotelben, a vacsorát a közeli étteremben biztosítják. Nincs takarítási díj.

Kaució 20 Euro/fő, amelyet az utolsó nap visszakapnak, amennyiben nincs kártétel.

Ellátás: félpanzió

Utazás: Egyénileg autóval /Kb. 5 óra alatt a helyszínre lehet jutni autópályán/.  Akinek gondot okozna az utazás, kérjük, hogy jelezze, mert az előző évben is voltak üres férőhelyek az autókban, így megoldottuk mindenki számára az utazást. Aki tudna fogadni utast az autójában, azt is kérjük, hogy jelezze!

Részvételi díj:

6 éves kor alatt ingyenes a részvétel

5 éjszaka szállás +félpanzió+4 napos síbérlet:

Diákoknak        265 Euro                                                                            Felnőtteknek     315 Euro

5 éjszaka szállás +félpanzió+5 napos síbérlet:

Diákoknak:       280 Euro                                                                            Felnőtteknek:    330 Euro

Síbérlet nélküli, 6 év feletti: 200 Euro

Egyéb költség:

16 év felettieknek idegenforgalmi adó: 2 Euro/éj helyszínen fizetendő

Síbiztosítás 6 napra: 3000 Ft/fő /Nem kötelező, de aki kéri, annak az előleggel együtt kell befizetnie az iskola titkárságán./

Ágyneműhuzatot vinni kell, vagy a helyszínen is bérelhető 10 Euro összegért.

Jelentkezni lehet:   András Máriánál /70-247-51-73/, az iskola titkárságán folyamatosan a szabad helyek                          függvényében 100 Euro/fő előleg befizetésével,                               vagy átutalással az OTP 11775032-31403887 számlaszámra.

Kérjük, hogy a kitöltött jelentkezési lapot a mariaandras@t-online.hu-ra küldjék el.

Az utolsó részletet 2018. január 30-ig kérjük befizetni.