Családi sítábor

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt iskolai sítáborunkba, a Grazhoz közeli hegyek ölelésében lévő csodaszép Koralpe-on /1535-2070 m/.

A szállás közvetlenül a pályák mellett található, 1600 méteres magasságban, Budapesttől 450 km-re.

Ingyenes síoktatást biztosítunk iskolásoknak és felnőttek részére is, minden nap 3 órát a kezdőtől a haladó szintig. A helyszínen lehetőség van egyéni magyar nyelvű síoktatásra is (óvodásoknak például), külön díj ellenében. Barátok, ismerősök is csatlakozhatnak a táborhoz.

Időpont: 2017. február 28.- március 5. /6 nap, 5 éjszaka/  keddtől vasárnapig.

Pályaszállás!!!  Kétféle lehetőség közül lehet választani:

1. Faházban /Feriendorf Koralpe/: Családbarát 94 nm2-es, kétszintes, 8 személyes 4 csillagos házakban. Hangulatos belső kialakítás és igényes berendezés jellemzi: a földszinten előszobával, tágas amerikai konyhás nappalival /kinyitható kanapéval/, fürdőszobával. Az emeleten 3 db 2 személyes szoba valamint szaunával felszerelt fürdőszoba található. A bőséges reggelit házhoz hozzák, a vacsora a közeli vendéglőben lesz. Itt plusz költség a takarítási + rezsi díj 140 Euro, ez a helyszínen fizetendő! Kaució /200 Euro/ház/, amelyet az utolsó nap visszakapnak, amennyiben nincs kártétel /helyszínen fizetendő/.
    Faházak korlátozott számban állnak rendelkezésre /10 db/, ezért ezt a jelentkezések sorrendjében tudjuk biztosítani.
  2. Hotelben /Hotel Koralpe/: 2 vagy 4 személyes fürdőszobás, Tv-s modern szobákban. A reggelit a hotelben, a vacsorát a közeli étteremben biztosítják. Nincs takarítási díj.
    Kaució 20 Euro/fő, amelyet az utolsó nap visszakapnak, amennyiben nincs kártétel.

Ellátás: félpanzió

Utazás: Egyénileg autóval /Kb. 5 óra alatt a helyszínre lehet jutni autópályán/.  Akinek gondot okozna az utazás, kérjük, hogy jelezze, mert a tavalyi évben is voltak üres férőhelyek az autókban, így megoldottuk mindenki számára az utazást. Aki tudna fogadni utast az autójában, azt is kérjük, hogy jelezze!

Költségek:

6 éves kor alatt ingyenes a részvétel

5 éjszaka szállás + félpanzió + 4 napos síbérlet: Diákoknak: 255 Euro
  Felnőtteknek: 295 Euro
5 éjszaka szállás + félpanzió + 5 napos síbérlet: Diákoknak: 265 Euro
  Felnőtteknek: 310 Euro

Síbérlet nélkül 180 Euro.

Egyéb költség:

16 év felettieknek idegenforgalmi adó: 2 Euro/éj helyszínen fizetendő

Útlemondási biztosítás + Síbiztosítás 6 napra: 3000 Ft/fő /nem kötelező, de aki kéri, annak az előleggel együtt kell befizetnie az iskola titkárságán. Nincs külön útlemondási biztosítás./
Ágyneműhuzatot vinni kell, vagy a helyszínen is bérelhető 12 Euro összegért.

Jelentkezni lehet: András Máriánál /70-247-51-73/, az iskola titkárságán december 10-ig
100 Euro/fő előleg befizetésével, vagy átutalással az
OTP 11775032-31403887 számlaszámra.

Kérjük, hogy a kitöltött jelentkezési lapot a mariaandras@t-online.hu-ra küldjék el.

Az utolsó részletet 2017. január 30-ig kérjük befizetni.

LETÖLTHETŐ JELENTKEZÉSI LAP