Átadásra került az új sportpálya a Dr. Béres József Általános Iskolában

Elkészült a régóta vágyott rugalmas, rekortán borítású sportpálya a Keve utcai telephelyünkön, amely alkalmas lesz röplabda, tollaslabda, kosárlabda és kézilabda foglalkozások tartására is. Az ünnepélyes átadón, december 7-én Tamás Ilona az Észak -Budapesti Tankerület igazgatója, Dr. Béres József és Béres Klára, Török Ferenc képviselő úr, az Önkormányzat Oktatási osztályának vezetője, Marlokné Somogyi Ildikó és a Szülői Munkaközösség elnöke, Gömöryné Dr. Marossy Réka vett részt. Jelenlétével Bánhegyi Ferenc, iskolánk egykori igazgatója is megtisztelt minket. Az anyagi fedezet több forrásból tevődött össze: az Önkormányzat 2,5 millió, az Észak-Budapesti Tankerület 1,5 millió, a Béres család 1 millió és az iskola Alapítványa szintén 1 millió forinttal támogatta a beruházást. Köszönet a támogatóinknak és a szülőknek, akik lehetővé tették a pálya megépülésével, hogy egyre színvonalasabb körülményeket biztosítsunk tanulóinknak a sportoláshoz.

András Mária