Apuka focibajnokság

Iskolánk ötödik alkalommal szervezte meg szülői focibajnokságát, ahol az osztályok apukáiból szerveződött csapatok mérhették össze ügyességüket. Az elődöntők eredményei alapján, a közép, majd a döntő következett, ahol végül ismét a 3. b osztály válogatottja remekelt, és 4. alkalommal szerezhette meg a kupát. Az apukáknál talán a gyerekek és anyukákból verbuválódott hangos szurkolótábor izgulhatott jobban. A május 25-én szervezett meccsektől volt hangos az iskola környéke, de ez senkit sem zavart, hiszen remek hangulatban, óriási lelkesedéssel követte az eseményeket a szurkolótábor. Reméljük, hogy ez a sportos hagyomány továbbra is folytatódik iskolánkban és legközelebb már nem csak 7 osztály csapata fog megküzdeni egymással, hanem a többi osztály válogatottja is részt vesz majd az őszi fordulón!

Az alábbi eredmények születtek:

I. hely  3.b
 II. hely  3.c
 III. hely  1.a
 IV. hely  2.c

Gratulálunk az  1.b, 3.a, 4.a válogatottjainak is, hogy lelkesen és sportszerűen küzdöttek az ellenfelekkel!

Az eseményről készült felvételeket ide kattintva tekinthetik meg.

András Mária