Apuka focibajnokság 2017. őszi forduló

Iskolánk hatodik alkalommal szervezte meg az apukák közötti focibajnokságot, amelynek során tíz osztály csapata mérte össze tudását, ügyességét. Több csapat hetek óta készült a megmérettetésre, voltak, akik egyedi mezt készítettek, a gyerekek zászlókkal, hangos szurkolással, az anyukák pedig finom süteményekkel és biztatással segítették a férfias küzdelem sikerességét.

Nagyon szép akciókat, izgalmas és látványos cseleket és gólokat láthattunk. Sokat fejlődött a meccsek színvonala, hiszen többen rendszeresen járnak edzeni esténként a műfüves pályánkra, de természetesen az apukák született focitehetsége nélkül ez kevés lenne.

A végeredmény az alábbiak szerint alakult:

  1. hely: 2.a
  2. hely: 6.a
  3. hely: 5.a
  4. hely: 3.c

Gratulálunk a többi résztvevő osztály szülői csapatának is, mert remek küzdelmeket láthattunk tőlük is: 1.a, 1.c, 2.b, 4.b, 4.c, 5.c !

A vándorkupát a 2.a birtokolja a 2018. évi tavaszi fordulóig, addig lehet ismét készülni!

Mindenkinek köszönjük a lelkesedést, a részvételt és a közös élményt!

Az alábbi linken tekinthetik meg a bajnokságról készült képeket: https://drive.google.com/drive/folders/0B7aOzc1TVs73TkhIWGgtamEydDg

Üdvözlettel:

András Mária