Kedves Szülők!

Szeretném Önöknek megköszönni az elmúlt évben felajánlott Adó 1%-os felajánlásokat, amelynek segítségével számos beruházást, programot sikerült megvalósítanunk iskolánkban.

Többek között Alapítványi forrásból vásároltunk az elmúlt év folyamán tantermi bútorokat, magnókat, gyerekeknek jutalmakat, ping-pong asztalt, csocsóasztalt, támogattuk a rászoruló gyerekeknek a fizetős tankönyvek megvásárlását, úszás és a kirándulások részvételi költségét. Az iskolai rendezvények lebonyolításához szükséges anyagi fedezet is ebből a támogatásból származott, valamint a tavaly megépült Keve utcai rekortán pálya költségeinek egy részét is ebből finanszíroztuk.

Az iskola működéséhez, a programok megvalósításához továbbra is szükségünk lenne az Önök támogatásra, ezért megköszönnénk, ha adójuk 1%-át iskolánk Alapítványa számára felajánlanák.

A felajánlásokat az alábbi címre kérjük:
ALAPÍTVÁNY A KEVE UTCAI ISKOLÁÉRT
ADÓSZÁM:  19676944-1-41