Elsős beiratkozással kapcsolatos tudnivalók

Időpontja: 2018. április 12.-13. /csütörtök-péntek/ 8.00-19.00

Helye: Dr. Béres József Általános Iskola 1031. Keve u. 41.

A Keve utcába iratkozóknak az emeleti titkárságon, a Kiserdőbe jelentkezőknek pedig a tetőtéri fejlesztő helyiségben lesz a beíratás.

A portán sorszámot fognak kapni a szülők, amely sorrend alapján történik az ügyintézés.

Kérjük, hogy a körzetes és/vagy a körzeten kívüli testvér tanulók lehetőség szerint a csütörtöki napon jöjjenek beiratkozni.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• A gyermek nevére kiállított személyi azonosító
  • A gyermek és a szülő nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány
  • Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás (óvodai szakvélemény, járási Szakértői Bizottság szakvéleménye)
  • Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről /1. számú melléklet/
  • Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan /2. számú melléklet/
  • Nyilatkozat az Etika/Hit-és erkölcstan oktatásról /Etika oktatás: osztálytanító által, a Hit- és erkölcstan, pedig külsős hitoktatók által fog történni. A szülő választhat, hogy melyiket kívánja gyermeke részére igénybe venni. /5. számú melléklet/

A gyorsabb ügyintézés érdekében érdemes előre kitölteni a mellékleteket, amely a honlapról letölthető.

Kérjük, hogy azok a szülők, akiknek iskolánkba körzetes a gyermeke, de más iskolába szeretné íratni gyermekét, telefonon jelezze ezt a szándékát a 3689-220-as számon Tóth Katalin iskolatitkárnál.

Szükséges nyilatkozatok:

1. sz. melléklet – Nyilatkozat az életvitelszerű tartózkodásról